Конкурс на участь у конференції для закладів ПМД (19-20.02.2020, м. Київ)

22 Січня 2020

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» оголошує конкурс для закладів ПМД на участь у конференції, присвяченій результатам грантової програми з розбудови Центрів передового досвіду.

Конференція «Представлення результатів грантової програми з розбудови закладів ПМД як Центів передового досвіду» відбудеться 19-20 лютого 2020 року в місті Києві.

На цій конференції Ви познайомитеся із 15 центрами ПМСД – учасниками грантової програми Проекту USAID “Підтримка реформи охорони здоров’я” з розбудови Центрів передового досвіду. Почуєте живі історії на шляху до успіху, ознайомитеся із досвідом розвитку закладів ПМД, впровадження нових підходів до управління та організації надання медичних послуг.

Спікери: представники 15 центрів ПМСД – учасників грантової програми (керівники, практикуючі лікарі та адміністратори). Попередня програма заходу за посиланням: https://cutt.ly/urmxCcp . Усім іногороднім учасникам буде забезпечено проживання, харчування та проїзд за рахунок організаторів заходу.

На жаль, кількість місць на конференції обмежена, серед усіх бажаючих буде відібрано 50 закладів ПМД із усієї України. Участь у Конференції зможуть взяти не більше 1-2 представників від одного закладу ПМД.

Щоб долучитися до конкурсу на участь у Конференції, заповніть одну анкету від закладу до 30 січня 2020 р. https://forms.gle/HRY5ozYZYffMEG4S7 (просимо давати розгорнуті та відверті відповіді).

Приділіть 15 хвилин вашого часу та отримайте доступ до нових знань, цікавих, практичних та актуальних порад від колег щодо того, як запроваджувати нововведення в закладах ПМД.

Детальніше...
Детальніше у розділах: